Послуги
https://danaprisdoors.com.ua/poslygu/
Виготовлення дверей на замовлення

Послуги

Наша компанія DANAPRIS DOORS успішно працює на українському ринку міжкімнатних дверей з 2010 року, тому ми маємо великий досвід в даній сфері. Ми не тільки створюємо і виготовляємо двері на будь-які потреби і смаки, а також надаємо всі супутні послуги по їх встановленню та сервісному обслуговуванню. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте продукцію відмінної якості, а також індивідуальний і комплексний підхід до виконання вашого замовлення.

Комплекс послуг, що надаються

Виготовлення та монтаж дверей різного типу – комплекс відповідальних і кропітких робот, які вимагають конкретних знань та умінь, а також досвіду і професіоналізму. Команда фахівців нашої компанії зі знанням справи та відповідальністю підходить до виконання замовлення будь-якої складності. У нас працюють майстри із замірів, водії-експедитори та кваліфіковані монтажні бригади з великим досвідом роботи. Ми надаємо повний комплекс дверних послуг:

  • Зняття вимірів. Не всі замовники знають виміри дверних прорізів, куди планують встановити нові двері, і не всі можуть точно їх зняти. Наш досвідчений майстер із замірів готовий допомогти. Він попередньо зателефонує, щоб домовитися про час виконання своєї роботи, вчасно приїде та зробить зняття всіх вимірів з високою точністю. Також майстер при необхідності відповість на питання, що цікавлять замовника, покаже зразки покриттів, розповість про мінуси і плюси різних типів дверей, допоможе зробити вибір і правильно оформити замовлення.
  • Доставка до місця монтажу. Наша компанія надає транспорт, який спеціально обладнаний для перевезення дверей. Ми зробимо доставку за вказаною адресою, а також здійснимо підйом на ліфті або без нього безпосередньо в квартиру. Водії-експедитори володіють необхідними навичками і несуть відповідальність за збереження вантажу, що перевозиться. Обов’язково проводиться приймання дверей покупцем, у разі виявлення видимого браку або механічних пошкоджень проводиться обмін за наш рахунок в короткі терміни. Можливий самостійний вивіз дверей покупцем з магазину, але в такому випадку він бере на себе повну відповідальність за їх збереження і захист від механічних пошкоджень під час перевезення.
  • Демонтажні роботи. При необхідності наша кваліфікована монтажна бригада здійснить демонтаж старого дверного блоку. Робота буде зроблена акуратно і швидко, будівельне сміття буде прибрано, а дверний проріз підготовлений до установки нової конструкції. .
  • Установка міжкімнатних і вхідних дверей. Монтажні роботи, які включають складання дверної конструкції, установку наличників, дверного полотна і коробки, а також врізання петель і замка, кріплення ручки. Наша монтажна бригада має навички в теслярській справі, тому вся робота буде зроблена швидко та якісно. У майстрів в наявності завжди є необхідні витратні матеріали (монтажна піна та інше) та інструменти.
  • Установка дверей розсувного типу. Комплекс монтажних робіт, який включає установку напрямних, доводчиків, обмежувачів, закріплення на дверному полотні держачів, безпосередній монтаж полотна дверей, установка наличників і фурнітури. Важливим моментом є перевірка роботи розсувної системи та її остаточне регулювання. Наші майстри мають досвід в даних роботах, вони встановлять і правильно відрегулюють розсувні двері в оптимально короткі терміни.
  • Гарантійне та сервісне обслуговування. Після покупки у нас дверей та їх установки нашою монтажною бригадою протягом року буде надаватися при необхідності сервісне обслуговування. У разі виявлення браку, що трапляється нечасто, нами буде здійснена заміна фурнітури або інших елементів дверної конструкції.

Наша компанія DANAPRIS DOORS створить міжкімнатні двері для вашого простору і здійснить їх установку, ставлячись з особливою увагою до побажань замовника. Ми гарантуємо високу якість, надійність і комфорт.

×

Зворотній зв`язок


×

Зворотній зв`язок×

Заявка на участь в конкурсі

Заповнюючи цю анкету Ви надаєте згоду на обробку персональних даних та на використання надісланих макетів / візуалізацій компанією DANAPRIS DOORS в рекламних цілях.×

Завантажити візуалізацію


Завантажити файл:
Обрати файл


Заповнюючи цю анкету Ви надаєте згоду на обробку персональних даних та на використання надісланих макетів / візуалізацій компанією DANAPRIS DOORS в рекламних цілях.×

Заявка на вакансію
Завантажити файл:
Обрати файл

×
Ми використовуємо cookie на нашому сайті. Якщо ви продовжите навігацію по сайту, це означає, що ви з цим згодні.
Погодитись та продовжити
×